First Strike: Final Hour

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 3.99
  • Boyut 491 MB
  • Version 2.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Blindflug
IOS mobil cihazınıza indireceğiniz First Strike: Final Hour mobil oyunu sizlere muhteşem bir oyun performansı sunuyor.

Bilim kurgu filmlerini aratmayacak bir mobil oyun ile karşı karşıyasınız. First Strike: Final Hour mobil oyunu IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirebileceğiniz macera dolu bir mobil oyundur. Bilindik süper güçlerden olan, Kuzey Kore gibi yeni ortaya çıkan arabozucu, büyük nükleer oyunculardan birini seçin ve stratejinizi bilgece hazırlayın. Çünkü karşınızdakiler de oldukça güçlü bir rakiptir.

Sınırlı ancak zekice hazırlanmış seçenekler, süper gücünün başında ülkenin kaderine yön vermeni sağlıyor. Topraklarını diğer ülkelere doğru genişletin, bombalar yapın veya cephaneliğini yeniden yapılandırmak için bunları imha etmenin bir yolunu bulun. Veya elinizdeki seçenekleri genişletmek için araştırmalar yapmaya devam edin.

Daha hızlı hareket edebilme ve daha büyük bombalar yapabilme, düşmanlarının eylemlerini daha iyi keşfedebilme yeteneği, otomatik savunma dizileri ve daha birçoğu First Strike: Final Hour mobil oyunu ile sizleri bekliyor. Sizde IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret karşılığında First Strike: Final Hour mobil oyununu indirin ve maceraya atılın. 

Daha Fazla Göster
First Strike: Final Hour indir
DİĞER SÜRÜMLER