First Strike: Final Hour

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.49 TL
  • Boyut 491 MB
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Blindflug
First Strike: Final Hour mobil oyunu stratejik tabanlı geliştirilen keyifli bir mobil oyundur.

Dünyanın her yerinden milyonlarca komutan oyuncumuz First Strike efsanesinde yerini aldı ve sizleri bekliyor. Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza oyunumuzu ücret karşılığında indirerek bu muhteşem maceraya kendinizi bırakabilirsiniz. Unutmayın kendi stratejiniz çok önemli bir yere sahip. Artık First Strike: Final Hour ile takdir gören bu strateji oyunu tamamı yeni özellikler ve güzel HD yeniden çalışmalarıyla güncellenmeye ve yeni içerikleri sizlere sunmaya devam ediyor. 

Nükleer kıyamet hiç kimsenin hayalini kurduğu bir senaryo elbette ki değildir. Fakat bir felaket gerçekleşti. Onun için adımlarını dikkatli atmalısınız, savaş ile barış arasında dar bir yoldasınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

First Strike: Final Hour, canlı bir oyun deneyimi ve zoru kolaya dönüştüren sezgisel bir arayüz sunan muhteşem bir strateji simülasyonu olarak sizlere eğlenceyi garanti ediyor Ama halkının güvenliğini garanti altına almak için doğru önlemleri aldığınızdan emin olmanız gerekiyor. Onların canını yok sayamazsınız. Kurmuş olduğunuz stratejiniz herkesi koruyacak seviyede olmalıdır. 

Daha Fazla Göster
First Strike: Final Hour indir
DİĞER SÜRÜMLER